PROGRAMY NA PODPORU ROZVOJE INTELEKTOVÝCH SCHOPNOSTÍ DĚTÍ

24.11.2014 00:10

Oceněno Dotací z Fondu hejtmana 2014

Cíl projektu

Cílem a smyslem projektu je podpořit zájem o rozvoj intelektových schopností dětí zejména předškoláků a školáků 1. stupně základní školy. Nabídnout rodičům dětí i vzdělávacím institucím (školy, školky) a dalším vhodným subjektům (knihovny, školní družiny, školní kluby apod.) program rozvoje inteligence dětí a v konečném důsledku dát prostor pro rozvoj intelektu dětí a program nadaným dětem v lokalitě jejich bydliště.

Projekt se zaměřuje na lokalitu okres Klatovy s možným přesahem do sousedních okresů, vždy však Plzeňský kraj.
 

Rozvojové programy, které přijdou za dětmi do školy / školky / družiny apod.

Hodinový nebo dvouhodinový program rozvoje inteligence dětí formou her a logických úkolů: vlastní pracovní listy pro děti (vychází z metodiky Kroužků zábavné logiky vyvinuté Centrem nadání o.p.s.), hry a hlavolamy Smart games od Mindoku, úkoly a hlavolamy s jinými pomůckami (papírové hlavolamy, hlavolamy se zápalkami, s kostkami apod.)

Žádné dítě nezůstane stranou, všichni jsou zapojeni. V každém programu se pracuje postupně se všemi typy těchto pomůcek.

Chcete, aby program přijel do Vaší třídy / školky / družiny? Kontaktujte mě, do konce roku 2014 může přijet program za Vašimi dětmi zcela zdarma!

Nestihli jste program zdarma a máte zájem? Kontaktujte mě - v případě pokračování projektu Vás budu informovat.