LogIQ letní vědecký týden 2019

 
I letos pro Vaše děti chystáme LogIQ letní vědecký týden - příměstský tábor v Klatovech.
 

Letošní téma je "velikáni".

 

Tábor probíhá ve dvou termínech podle věku: mladší děti (ukončená 1. třída - ukončená 3. třída ZŠ) pondělí - pátek 8. - 12. 7. 2019  a straší děti (od ukončené 4. třídy ZŠ) 15. - 19. 7. 2019 

ve skautských klubovnách Hálkova 134, Klatovy. Je to ve stejné budově, jako sídlí školní jídelna ZŠ Čapkova, tedy v bývalých kasárnách na Plánické ul. Klubovny jsou na spodním okraji "buzeráku".

 

Program začíná v 8.30 a končí v 16.30 hodin také tam, ale vyzvednout si děti můžete kdykoliv do 17.h. (nebo půjdou domů samy, pokud nám to v pondělí nahlásíte).

Tábor je zaměřen na přírodovědné dovednosti, matematicko-logické dovednosti, základy programování a robotiky - je přímým pokračováním našich kroužků.

 

Protože je o tábor velký zájem, dáváme nejprve přednostní možnost přihlášení POUZE DĚTEM LOGIQ a teprve neobsazenou kapacitu nabídneme veřejnosti.

Proto prosím s přihláškou neváhejte, přednostní přihlášení uvolňujeme do 20. 2. 2019. 

 

Součástí našeho programu je i celodenní exkurze/výlet.

 

Jídlo máme zajištěno dopolední svačina, oběd, odpolední svačina. Není nutné dětem dávat s sebou jakékoliv jídlo. Od první minuty bude k dispozici vždy něco k zakousnutí. Pití po celý den je samozřejmostí.

 

Každý den nás čeká spousta her a aktivit a vědeckého bádání.

 

Zajímavostí našeho týdne je také „čítárna“. Hned v pondělí ráno mohou do naší táborové čítárny přinést děti své knihy, které se buďto vztahují k tématu nebo jsou něčím zajímavé – a zároveň se nebojíte je dát k dispozici k prohlížení a listování ostatním dětem. Půjčovat domů z naší knihovny není možné.