... rozvíjíme potenciál


PŘIHLÁŠKA LOGIQ TÝDEN "VELIKÁNI" PRO DĚTI OD 3. TŘÍDY ZŠ

TERMÍN: PONDĚLÍ - PÁTEK 15. - 19. 7. 2019
 

PRO PŘIHLÁŠENÍ PROSÍM PŘEJDĚTE DO ONLINE FORMULÁŘE ZDE


LogIQ letní vědecký týden 2019

 

POZOR! POZOR! TÁBOR PRO MLADŠÍ ZCELA OBSAZEN, PŘIHLÁSIT SE JE MOŽNÉ POUZE NA TÝDEN PRO STARŠÍ DĚTI.

 
I letos pro Vaše děti chystáme LogIQ letní vědecký týden - příměstský tábor v Klatovech.
 

Letošní téma je "velikáni".

 

Tábor probíhá ve dvou termínech podle věku: mladší děti (ukončená 1. třída - ukončená 3. třída ZŠ) pondělí - pátek 8. - 12. 7. 2019  a straší děti (od ukončené 4. třídy ZŠ) 15. - 19. 7. 2019 

ve skautských klubovnách Hálkova 134, Klatovy. Je to ve stejné budově, jako sídlí školní jídelna ZŠ Čapkova, tedy v bývalých kasárnách na Plánické ul. Klubovny jsou na spodním okraji "buzeráku".

 

Program začíná v 8.30 a končí v 16.30 hodin také tam, ale vyzvednout si děti můžete kdykoliv do 17.h. (nebo půjdou domů samy, pokud nám to v pondělí nahlásíte).

Tábor je zaměřen na přírodovědné dovednosti, matematicko-logické dovednosti, základy programování a robotiky - je přímým pokračováním našich kroužků.

 

Součástí našeho programu je i celodenní exkurze/výlet.

 

Jídlo máme zajištěno dopolední svačina, oběd, odpolední svačina. Není nutné dětem dávat s sebou jakékoliv jídlo. Od první minuty bude k dispozici vždy něco k zakousnutí. Pití po celý den je samozřejmostí.

 

Každý den nás čeká spousta her a aktivit a vědeckého bádání.

 

Zajímavostí našeho týdne je také „čítárna“. Hned v pondělí ráno mohou do naší táborové čítárny přinést děti své knihy, které se buďto vztahují k tématu nebo jsou něčím zajímavé – a zároveň se nebojíte je dát k dispozici k prohlížení a listování ostatním dětem. Půjčovat domů z naší knihovny není možné.