... rozvíjíme potenciál


Individuální výuka

Problémy ve škole s matematikou nebo fyzikou? Netrapte se! Často stačí jenom jiný pohled, vysvětlení jiným způsobem... 
Matematika / fyzika v úrovních ZŠ, SŠ, VŠ bakalářské ročníky. Individuální výuku je možné sjednat i pro dvojici či skupinu studentů / žáků, podělí se tak o hodinovou sazbu. 
POZOR! Zájem převyšuje nárazově naše možnosti. Čekací časy bývají 2 - 3 týdny, než se uvolní termíny pro doučování.
 

Jsem dlouholetou lektorkou fyziky přípravných kurzů a 0. ročníku LF a matematiky na VŠE u soukromé společnosti. Připravujete-li se k těmto přijímačkám, kontaktujte mě! Mohu poskytnout materiály, modelové testy, pomohu Vám s přípravou. Platí standardní podmínky individuální výuky.
Nově otevírám také přípravu na testy GMAT a SAT (SAT, z původního názvu Scholastic Aptitude Test, tedy Zkouška dovedností žáka, je jeden z nejvýznamnějších standardizovaných testů používaných pro přijímání studentů na vysoké školy v USA; GMAT obdobný standardizovaný test pro studium na prestižních evropských VŠ). 

Nečekaný problém před zítřejší písemkou? Přepadovka zítra? Nezvladatelný úkol? ... a kde sehnat pomoc na poslední chvíli v Klatovech? Od toho je zde nová služba: matematická / fyzikální pohotovost v Klatovech. Dojedu k Vám nebo se spojíme online. Cena: 500,-Kč pokud se jedná o rychlou pomoc, zpravidla večer, obsahuje 60 min individuální výuky. Každá další hodina jako standardní individuální výuka. Volejte: 604245723.